BrčkoSport

Rukometaši „Jedinstvo 2015“ pobjedom otvorili proljetni dio sezone

Sala ekonomske škole. Gledalaca:200.  Sudije:Ostojić i Simić (Doboj) . Isključenja: Jedinstvo 2015 : 10 minuta, Glasinac: 12 minuta. Sedmerci: Jedinstvo:4(2), Glasinac 4(4)

RK „Jedinstvo 2015“: Glamočić, Tadić, Stanić, Rendić, Mešanović 6, Garača, Lukić, Peštić, Zmajevac 4, Stojanović 3 (1), Ristanić, Petričević 8, Simić 1, Ignjić 11(1), Stančić, Ninić.

Glasinac: Vuković, Đ. Knežević, Curović, Radović 6 (2), I. Knežević, Lazarević, Vitomir 3(1), Krsmanović 2, Elez 6, Radović 4(1),Đerić, Klačar, Kalezić.

Igrač utakmice: Slaviša Ignjić (Jedinstvo 2015)

Rukometaši „Jedinstvo 2015“ pobjedom od 32:21 (14:9) nad rukometašima Glasinca sa Sokoca večeras su sjajno započeli proljetni dio takmičenja na drugoligaškom istoku.

Nošeni podrškom od preko 200 gledalaca u Sali Ekonomske škole, Brčaci su već poslije desetak minuta utakmice stekli prednost koju su do kraja meča stalno povećavali.

odbrana jedinstva bila na nivou

Uz sjajnu partiju golmana Glamočića u ekipi Jedinstva najefikasniji je bio Ignjić sa 11 pogodaka, Petričević sa 8 i Mešanović sa 6 dok je kod gostiju Elez sa sedam i Radović sa šest pogodaka.

odlican napad sokocana

Budući da su prvi meč protiv ekipe sa Sokoca Brčaci izgubili službenim rezultatom do 10:0 ( zbog problema oko nemogućnosti  registrovanja igrača) pobjedom od 11 golova razlike , mladi rukometaši Jedinstva su anulirali prednost Glasinca u borbi za  plasman u Prvu ligu RS.