RNU "Radio Brčko" Brčko distrikt BiH
BrčkoSport

Mursa iz Osijeka protivnik košarkašicama Lavova u drugoj pripremnoj utakmici

Foto: KK Lavovi Brčko

Aktuelne vicešampionke Bosne i Hercegovine, košarkašice KK Lavovi Brčko danas igraju svoj drugi pripremni meč pred početak nove takmičarske sezone u Prvenstvu Bosne i Hercegovine.

Nakon odličnog izdanja i ubjedljive pobjede u prvom kontrolnom meču protiv ekipe KK Star iz Tuzle rezultatom 98:42, protivnik u drugom pripremnom meču izabranicama trenera Aleksandra Bližnjakovića u dvorani Tehničke škole u Brčkom od 19:00 časova biće ekipa KK Mursa iz Osijeka, član Prve ženske lige Hrvatske.

Nova sezona u Prvenstvu Bosne i Hercegovine startuje 4. oktobra, a prije toga brčanske košarkašice očekuje i generalna proba u Hrvatskoj, tačnije na 29. Međunarodnom turniru “Zlatna dolina” u Požegi, od 27-28. septembra, na kojem pored domaće ekipe ŽKK Plamen Požega učestvuju i ekipe KK Jedinstvo iz Tuzle, te ŽKK Orlovi iz Banja Luke.

Lavice pozivaju navijače, simpatizere i sve sugrađane da ih podrže u današnjem meču protiv gošći iz Osijeka, i da u novoj takmičarskoj sezoni budu njihov šesti igrač.

Izvor: KK Lavovi Brčko

Svi članci objavljeni na internet stranici Radija Brčko (www.radiobrcko.ba) isključivo su vlasništvo redakcije. Radio Brčko dopušta ograničeno i povremeno prenošenje članaka sa svoje internet stranice u drugim medijima. Drugi mediji smiju prenijeti informacije iz pojedinih članaka sa Internet stranice Radija Brčko (www.radiobrcko.ba) isključivo kao kratku vijest od najviše četiri reda (300 slovnih znakova), uz obavezno navođenje izvora (Radio Brčko), pri čemu su on-line izdanja dužna objaviti link na originalni tekst na web stranicu radiobrcko.ba, ukoliko s uredništvom portala nije postignut dogovor o drugačijim uslovima. Radio Brčko je odlučan u nastojanju da zaštiti svoje intelektualno vlasništvo i rad svojih autora. Ukoliko se bilo koji dio teksta ili informacija iz teksta objavljenog na internet stranici www.radiobrcko.ba prenese suprotno ovim pravilima, protiv prekršioca će biti pokrenut pravni postupak pred Osnovnim sudom Brčko distrikta. Za detaljnije informacije o uslovima korištenja kliknite na USLOVI KORIŠTENJA.