Na međunarodnom turniru u futsalu, koji ovog vikenda na Stadionu malih sportova Blatuša u Brčkom organizuje Škola fudbala “Šampion 2017”, juče su trijumfovali fudbaleri OFK “Zenit” iz Bijeljine.
U konkurenciji trinaest ekipa iz Hrvatske i BiH jučerašnji dio turnira bio je rezervisan za dječake i djevojčice 2015-to godište, koji su pokazali svoje nogometne majstorije.
Igrali su OFK Zenit Bijeljinja, FK Ilićka Brčko, FK Radnički Lukavac i HNK Cibalia Vinkovci.
Danas utakmice igra dvanaest ekipa u četiri grupe 2017-to godište.
Prema riječima Jasmina Kevrića, člana Organizacionog odbora turnira, koji je organizovan u povodu 25 godina Brčko distrikta BiH, završetak turnira očekuje se do večernjih sati.
Naslovna fotografija/ Škola Fudbala Šampion Brčko
Svi članci objavljeni na internet stranici Radija Brčko (www.radiobrcko.ba) isključivo su vlasništvo redakcije. Radio Brčko dopušta ograničeno i povremeno prenošenje članaka sa svoje internet stranice u drugim medijima. Drugi mediji smiju prenijeti informacije iz pojedinih članaka sa Internet stranice Radija Brčko (www.radiobrcko.ba) isključivo kao kratku vijest od najviše četiri reda (300 slovnih znakova), uz obavezno navođenje izvora (Radio Brčko), pri čemu su on-line izdanja dužna objaviti link na originalni tekst na web stranicu radiobrcko.ba, ukoliko s uredništvom portala nije postignut dogovor o drugačijim uslovima. Radio Brčko je odlučan u nastojanju da zaštiti svoje intelektualno vlasništvo i rad svojih autora. Ukoliko se bilo koji dio teksta ili informacija iz teksta objavljenog na internet stranici www.radiobrcko.ba prenese suprotno ovim pravilima, protiv prekršioca će biti pokrenut pravni postupak pred Osnovnim sudom Brčko distrikta. Za detaljnije informacije o uslovima korištenja kliknite na
USLOVI KORIŠTENJA.
